środa, 7 marca 2012

List otwarrty w sprawie filmów dla dzieci i młodzieży
Serdecznie proszę wszystkich, dla których los polskiego filmu animowanego, a w szczególności filmu dla dzieci i młodzieży, nie jest obojętny, o przeczytanie "Listu otwartego popierającego apel środowisk twórczych w sprawie filmów dla dzieci i młodzieży". Apel do władz Telewizji Polskiej S.A. i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie przywrócenia w naszym kraju produkcji filmów dla dzieci i młodzieży, jako części działalności misyjnej mediów publicznych wystosował Zarząd Sekcji Filmu Animowanego Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

W celu poparcia apelu wystarczy przesłać mail zatytułowany POPIERAM na adres Ewy Sobolewskiej - Sekretarz Zarządu Sekcji Filmu Animowanego SFP - e.sobolewska@tvsfa.com, wpisując w treści maila "Popieram LIST OTWARTY POPIERAJĄCY APEL ŚRODOWISK TWÓRCZYCH W SPRAWIE FILMÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY" oraz swoje imię i nazwisko.


Jeżeli macie przyjaciół i znajomych, którzy zechcą nas wesprzeć w walce o przywrócenie produkcji filmowej dla dzieci i młodzieży należnego jej miejsca w mediach publicznych, prześlijcie im naszą prośbę. Mam nadzieję, że razem uda nam się przywrócić tym niezwykle cennym produkcjom należne miejsce.

2 komentarze:

  1. Fundacja Akcja Animacja popiera Państwa apel. Dołożymy wszelkich starań, aby go nagłośnić. Tekst listu znalazł się już na naszym profilu http://www.facebook.com/akcjaanimacja

    Pozdrawiam
    Elżbieta Sokołowska

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydałby się przycisk do publikacji na facebooku.

    OdpowiedzUsuń