poniedziałek, 14 marca 2011

DOZWOLONE DO 21”/UP TO 21

“DOZWOLONE DO 21”/UP TO 21”

www.upto21.pl

Mediateka START-META w Warszawie wraz z Federacją Niezależnych Twórców
Filmowych organizuje w maju 2011 roku 28 Edycję Międzynarodowego Festiwalu
Filmowego “Dozwolone do 21/Up to 21”.To Festiwal dla najmłodszych twórców filmowych, którzy w momencie realizacji filmu nie ukończyli 21 lat.

Festiwal jest formą wsparcia działań twórczych młodzieży poprzez stworzenie możliwości zaprezentowania własnych koncepcji filmowych na dużym ekranie, przed
profesjonalnym jury i szerszą publicznością. Festiwal w swojej międzynarodowej
formule daje szansę skonfrontowania twórczości młodych ludzi wywodzących się z różnych kultur. W tej edycji filmy będą oceniane w dwóch sekcjach. Sekcji filmów zrealizowanych przez twórców niezależnych i sekcji filmów zrealizowanych przez studentów szkół filmowych spełniających kryterium wiekowe. Wszystkie nadesłane filmy spełniające wymogi formalne będą oceniane przez komisję kwalifikacyjną, a filmy dopuszczone do konkursu przez profesjonalne jury.

MFF “Dozwolone do 21/Up to 21” odbędzie się w dniach 23-28 maja 2011 roku w Warszawie. Filmy można nadsyłać do dnia 31 marca 2011 roku. Do udziału w imprezie można zgłaszać filmy zrealizowane w dowolnej technice, zarejestrowane na nośniku i w formacie DV lub DVD. Czas projekcji filmu nie może przekroczyć 30 minut.Wszystkie szczegóły dotyczace warunków uczestnictwa w konkursie znajdziecie w regulaminie Festiwalu zamieszczonym na stronie internetowej: www.upto21.pl.

Elementem tygodnia festiwalowego będą spotkania młodzieży skupionej wokół Festiwalu z uznanymi twórcami filmowymi, a także warsztaty filmowe prowadzone przez profesjonalistów.
Zrobiłeś ostatnio film? Nie skończyłeś jeszcze 21 lat?
Wyślij film na Festiwal!


Więcej na http://www.upto21.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz